Organizujemy drugą edycję. Finał w Gnieźnie

Jako wspólnota Koła Naukowego Psychologii Polityki działającego na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu doszliśmy do przekonania, że należy po raz kolejny umożliwić studentkom i studentom studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia wymianę doświadczeń naukowych oraz konsultacji w zakresie przygotowywanych/realizowanych projektów badawczych.

W związku z powyższym organizujemy II edycję „Akademii Metodologicznej”. Pierwsza edycja zgromadziła 30 młodych badaczy z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Projekt skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli nauk społecznych. Naszym celem jest wsparcie w rozwoju naukowym młodych badaczy m. in. poprzez wyposażenie ich w umiejętności projektowania badań na najwyższym poziomie. W programie Akademii zaplanowaliśmy obszary tematyczne związane przede wszystkim z projektowaniem badań naukowych, planowaniem wyjazdów naukowych, projektowaniem badań ankietowych, a także redagowaniem i publikowaniem artykułów naukowych.

Głównym założeniem wydarzenia jest stworzenie przez uczestników projektów badawczych. Zostaną one zaprezentowane w trakcie konferencji, podczas której będą poddane ocenie przez pracowników naukowych Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Odbędzie się ona 30-31 marca 2023 w Instytucie Kultury Europejskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Gnieźnie.

Autorka jest przewodniczącą Koła Naukowego Psychologii Polityki.

Fot. Małgorzata Ławniczak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*