Otwarcie sezonu ekstremalnych zabaw!

1 kwietnia Park Rozrywki Energylandia otworzył swoje bramy i powitał gości. Dni testowe przebiegły pomyślnie; oprócz gwarancji fantastycznej adrenaliny, będziemy mogli czuć się bezpiecznie.

I w tym roku, jak w poprzednich latach, Energylandia nas nie zawiedzie, przygotowała dużo atrakcji, ciekawych wydarzeń. 1 czerwca Kinder Party, a później 9. urodziny Energylandii, Magic Night & Beach Party, Oktoberfest, czy też Halloween.

Największymi i najbardziej rozpoznawalnymi kolejkami są tutaj, oczywiście, Hyperion i Zadra. Nie warto jednak ograniczać się tylko do tych dwóch atrakcji, ponieważ cała strefa ekstremalna przysporzy nam sporo adrenaliny. Jest to jednak przede wszystkim świetne miejsce dla dzieci. Pełno kolejek przeznaczonych specjalnie dla nich, animatorzy przebrani za maskotki Energylandii i wiele miejsc do zabawy.

Taki wypad zazwyczaj zajmuje cały dzień, dlatego w wielu miejscach parku, są strefy gastronomiczne. Ciepły obiad lub szybki deser z pewnością dodadzą siły na kolejne przygody w Energylandii. Tyle atrakcji w jednym miejscu, powoduje dużo emocji i niekiedy nie wiadomo, co wybrać. Dlatego najlepiej udać się tam na dwa dni. Bilety od 129 zł (ulgowy), 179 zł (normalny), a dwudniowe od 229 zł (ulgowy) i 319 zł (normalny).

Fot. Kamil Sokołowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*