Piąty raz z rzędu


Sieć spożywcza Kaufland kolejny raz została uznana przez Top Employers Institute za najlepszego pracodawcę w Polsce i Europie.

Po raz pierwszy osiem krajów, w których Kaufland prowadzi działalność, wzięło udział w procesie certyfikacji i otrzymało znak, który świadczy o tym, że firma wyróżnia się na rynku jako pracodawca pod względem przestrzegania wysokich standardów HR. Kaufland Polska otrzymał tytuł Top Employer Polska piąty raz z rzędu.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza pod kątem najlepszych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, które dotyczą m. in. strategii HR, pozyskiwania talentów, szkolenia i rozwoju, well-beingu oraz kultury przedsiębiorstwa.
Kaufland to międzynarodowa sieć handlowa, posiadająca ponad 1300 sklepów i zatrudniająca ponad 132.000 pracowników w ośmiu krajach. W Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji i Mołdawii. Oferuje swoim klientom niskie ceny, szeroki wybór, wysoką jakość i łatwość robienia zakupów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*