Pochmurny tydzień

Nad Poznaniem i całą Wielkopolską w tym tygodnia rzadko zobaczymy słońce. W weekend możemy spodziewać się opadów deszczu. W najbliższych dniach nastąpi ocieplenie.            

Całkowite zachmurzenie będzie nam towarzyszyć przez większość dnia, aż do najbliższego poniedziałku. Temperatura w ciągu dnia będzie utrzymywać się na plusie. Od 2 stopni dzisiaj, do 8 stopni w niedzielę i poniedziałek. W nocy temperatura od -3 w środę, a w sobotę aż 4 stopnie na plusie. Czeka nas ocieplenie, niestety, nie będzie temu towarzyszyć słońce. Za to w weekend mogą pojawić się intensywne opady deszczu i silny wiatr.

W całej Wielkopolsce – podobnie jak w Poznaniu, czyli całkowite, bądź tymczasowe zachmurzenie. Dziś najcieplej będzie w Lesznie i Kościanie 2 stopnie na plusie. Temperatura będzie utrzymywać się powyżej zera w ciągu dnia, a w nocy maksymalnie do minus 4 stopni poniżej zera. Opady przejściowe już w czwartek w okolicach Gniezna i Kościana.

W związku z przymrozkami od rana i opadami w ciągu dnia w weekend, apeluje się o rozważne prowadzenie pojazdów, ponieważ warunki drogowe nie będą najlepsze.

Fot. Maja Wojtkowska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*