Podziel się osiągnięciamiNiezależne Zrzeszenie Studentów, przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego, zaprasza młodych naukowców i działaczy do podzielenia się swoimi osiągnięciami natury naukowej, społecznej czy artystycznej.

Właśnie rozpoczęła się XIV edycja konkursu Studencki Nobel. Jest on skupiony wokół:

• propagowania rozwoju nauki, literatury i sztuki;

• wsparcia idei wolontariatu;

• ułatwienia młodym, zdolnym artystom i naukowcom rozwijania pasji i zainteresowań.

To jedyny taki program stypendialny stworzony przez organizację studencką. Skierowany jest do studentów szkół wyższych z całej Polski, którzy wyróżniają się ambicją, ciężką pracą oraz zaangażowaniem. Niezależne Zrzeszenie Studentów pragnie, by program ułatwiał młodym ludziom rozwijanie swoich pasji, zainteresowań. a przede wszystkim dodatkowo motywował do podejmowania kolejnych działań.

Zwycięzcy otrzymają, ufundowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego, nagrody o łącznej wartości 50 000 zł oraz nagrodę specjalną, związaną z działaniami 3W w wysokości 5 000 zł! Dodatkowo, jest to szansa na wyróżnienie się na rynku pracy i zbudowania sieci networkingowej z innymi uzdolnionymi studentami z całej Polski

Aby aplikować na Studenckiego Nobla 2023, wystarczy wejść na stronę https://www.studenckinobel.info/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 marca 2023. Zachęcamy do zaobserwowania social mediów projektu https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*