Pomoże odnaleźć własny rytm

Wędrujący po niebie Księżyc od zawsze fascynował człowieka. Jego fazy wpływają na nasze samopoczucie, nastrój, odczuwanie bólu, a nawet przemianę materii. Dlaczego tak się dzieje?

Oślepieni blaskiem ekranów smartfonów zapomnieliśmy o naturalnym rytmie życia, który wyznaczają cykle faz Księżyca i gwiazdy. „Moon Journal” to przewodnik, który pozwala odnaleźć harmonię z naturą i wewnętrzną równowagę. Dzięki niemu możemy odnaleźć swój rytm – zdrowia, miłości i kariery. Powie nam, który wieczór będzie najlepszy na randkę, kiedy skupić się na osobistych relacjach, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce, kiedy projekty mają największe szanse na powodzenie i kiedy… po prostu odpuścić.

Nie tylko pokaże, jak działa zegar życia regulowany przez fazy Księżyca, ale i praktycznie doradzi, jak wykorzystać jego wskazania, aby odnaleźć szczęście i wejść na drogę osobistego rozwoju. Dowiemy się, jak zacząć żyć na nowo w zgodzie z naturalnym rytmem.

Autorka Sandra Sitron to znana, ceniona astrolożka i hipnoterapeutka mieszkająca w Nowym Jorku. Wykorzystuje swoją wiedzę od lat, aby pomóc innym w odnalezieniu własnego rytmu i wprowadzeniu w życie pozytywnych zmian. Współpracuje z portalami The Numinous oraz Well+Good.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*