Pomóżmy Kubie i jego mamie

To już IX edycja koncertu charytatywnego UAM. Tym razem odbywa się pod hasłem #zmalujmycosdobrego w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. o godz. 18.
Na scenie wystąpią: Małgorzata Ostrowska Exclusive, Przybył, TrombQuartet. Wydarzenie poprowadzą Dominika Narożna oraz Bartek Jędrzejak. Bilety – cegiełki można będzie uzyskać bezpośrednio przed koncertem. Nie prowadzi się  ich sprzedaży, a jedynie rozdaje  licząc na darowizny do puszek. Podczas koncertu odbędą się także licytacje wartościowych przedmiotów.Koncert stanowi zwieńczenie akcji charytatywnej organizowanej przez studentów Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu: UAM Charytatywnie. Tegorocznym beneficjentem jest Jakub Czecholiński, który zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Jedynym opiekunem Kuby jest jego mama. Starsza, filigranowa kobieta musi nosić swojego syna kilkanaście razy dziennie. Dodatkowo mieszkają oni w kawalerce nieprzystosowanej do potrzeb osoby niepełnosprawnej.  Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego wózka oraz podnośnika do wanny. Więcej o jego historii i informacji na temat zbiórki: www.zrzutka.pl/zmalujmycosdobregoKuba wyraża swoje emocje i uczucia poprzez malowanie – z tego powodu stworzyliśmy wspólny obraz, który będziecie mogli obejrzeć w trakcie koncertu charytatywnego w Auli UAM.