Ponad 4000 lekarzy w jednym miejscu

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zakończył się dwunasty Kongres Top Medical Trends. Trzydniowe wydarzenie, którego organizatorem była firma Termedia, stanowiło miejsce spotkań ponad 4000 lekarzy, pozwoliło na wielowymiarowe podsumowanie postępu w medycynie i najnowszych tendencji jej dalszego rozwoju.

Kongres podzielony był na sesje tematyczne i warsztaty. Wykłady odbywały się w siedmiu salach, dotyczyły one ponad 20 dziedzin medycyny, w tym także medycyny podróży.  Prawie 140 uznanych ekspertów, kierowników najlepszych polskich klinik, konsultantów krajowych i prezesów towarzystw naukowych skoncentrowało uwagę słuchaczy na najnowszych postępach medycyny w ujęciu praktycznym. Obradom towarzyszyły wystawa, sesje satelitarne i sponsorowane znanych firm farmaceutycznych.

Profesor Andrzej Lewiński, prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Onkologicznej i konsultant krajowy w dziedzinie endokrynologii, uhonorowany został Nagrodą im. prof. Andrzeja Steciwko za szczególne osiągnięcia w edukacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Odbywające się w tym samym czasie na terenie MTP targi medyczne Salmed stanowiły dodatkową atrakcję i możliwość spotkań osób i firm związanych z branżą medyczną.

Fot. Andrzej Piechocki

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*