Romantycznie na początku i na końcu

We wrześniu dwa spotkania z cyklu CZYTATY 6 zmysłów – dziesiątego zaprosiliśmy na warsztaty o dotyku, a 24 września dowiemy się, jak wspierać zmysły i opisywać świat.

Kto po wakacjach jest spragniony  rozmów o podróżach, tego zapraszamy 12 września o 18 na  spotkanie z Dionisiosem Sturisem, laureatem Konkursu im. Arkadego Fiedlera o nagrodę Bursztynowego Motyla. Książka  „Zachód słońca na Santorini. Ciemniejsza strona Grecji” został doceniona za kolejną odsłonę mniej znanego oblicza Grecji, a zarazem poruszający reportaż i zachętę do zweryfikowania wyobrażeń o jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Europy. Wydawcą książki jest Wydawnictwo Poznańskie.

Wrzesień rozpoczynamy romantycznie i romantycznie zakończymy – 28 września zapraszamy na Spotkanie z Arcydziełem, którego tematem będzie rękopis powieści Józefa Ignacego Kraszewskiego „Na bialskim zamku”.  Mecenasem Spotkań z Arcydziełem jest PKO Bank Polski. 

Zapowiadamy też, że w wrześniu na czytelników czekać  będą nowe romantyczne wystawy: „Wilno i Poznań w ich życiu i twórczości – w 200. rocznicę romantyzmu polskiego” w Pracownia-Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego oraz „Zbrodniarki Mickiewicza” w holu nowego gmachu Biblioteki Raczyńskich.

Fot. ilustracyjne.  Szczegółowy plan wydarzeń dostępny jest na naszej stronie http://www.bracz.edu.pl/events/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*