Szalona dawka emocji, humoru i wiedzy

Najbardziej szalony serial tej dekady! Najbardziej odjechani bohaterowie! Najbardziej nieoczywiste zagadnienia i ciekawostki!

Premiera książki (ukaże się nakładem Wydawnictwa Znak Literanova) „The science of Rick and Morty. Nienaukowy przewodnik po świecie nauki” Matta Brady’ego już 16 października. Czy możemy włamać się do ludzkiej pamięci? Czy polizanie karalucha pozwoli przejąć nad nim kontrolę? Czy ludzkość może czerpiać energię z… baterii? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Wyrusz na pełną humoru i wiedzy wyprawę z ekscentrycznymi RICKIEM i MORTYM!

Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach, zbierają intrygujące ciekawostki i przedstawiają nieoczywiste teorie z zakresu biologii, chemii i fizyki oraz przeprowadzają odjechane doświadczenia, dzięki którym i ty poznasz mechanizmy rządzące światem przyrody.

Eksperymenty dziadka Ricka sprawią, że świat nauki stanie przed tobą otworem. Szalona dawka emocji, absurdalnego humoru i niebanalnej wiedzy dla prawdziwych geeków… i Tryboli! Nie przegap okazji, by wskoczyć do statku i ruszyć w przygodę z Rickiem Sanchezem i przygłupim Mortym.