Szlagier znów elektryzuje. Będzie rekord?

Od tego wydarzenia dzielą nas tylko godziny. Na INEA Stadion w Poznaniu dojdzie do hitowego spotkania w ramach 28. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
Lech Poznań podejmie aktualnego mistrza Polski – Legię Warszawa. Działacze poznańskiego klubu szacują, że na trybunach zasiądzie około 42 tysiące kibiców. Byłby to niewątpliwie rekord frekwencji obecnego sezonu piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Na stadionie przy ul. Bułgarskiej ostatnio ma ona wyraźną tendencję wzrostową. Niedawne dwa mecze z Lechią Gdańsk i Górnikiem Łęczna łącznie zgromadziły na trybunach prawie 72.000 kibiców.
Przypomnijmy, że poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany w październiku 2016 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Jutrzejszy będzie dla nich bardzo ważny w kontekście walki o mistrzostwo Polski. Ale nie tylko, zainteresowani są nim także przedstawiciele licznych europejskich klubów (z FC Barcelona na czele), którzy zasiądą na trybunach. Spodziewany jest przyjazd około 2000 kibiców Legii.
Fot. Marcin Rajczak (www.lechpoznan.pl)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*