Także metodą „kopiuj-wklej”?

Przed nami Walentynki, które w tym roku będziemy świętować zastanawiając się nad tym, jak dawniej kochano. W naszych mediach społecznościowych są już dostępne filmiki inspirowane publikacją z 1911 roku, opowiadającą o ukrytych komunikatach, które niosły z sobą odpowiednio naklejone znaczki pocztowe. 

Dzisiaj i w piątek rozwiążemy kolejne tajemnice znaczków. Natomiast 14 lutego o godzinie 18 zapraszamy na słuchowisko „Jak dawniej kochano”, z którego będzie można dowiedzieć się m. in. dlaczego małżeństwo z artystką może być niebezpieczne, jak powinna wyglądać rozmowa podczas balu, a także czy zakochani z początków XX wieku pisali listy miłosne metodą „kopiuj, wklej”.

Przypominamy, że  cały czas można korzystać z kodów dostępu do e-booków. Wraz z nowym miesiącem udostępniona została nowa pula kodów do Legimi i Ebookpoint BIBLIO. O sposobach korzystania z dostępu do książek, audiobooków i kursów online piszemy na stronie http://www.bracz.edu.pl/event/e-booki-w-bibliotece-raczynskich/

Oprócz tego od 2 lutego Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza zaprasza do odwiedzenia stałej ekspozycji.  Muzeum czynne jest od wtorku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w wybrane soboty (6, 20 lutego, 6, 20 marca) w godzinach 9.00-16.00.Na terenie muzeum może znajdować się jednocześnie 5 zwiedzających. Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*