Ten rynek się wzmocnił

Trend wzrostowy cen  nieruchomości deweloperskich, mimo pandemii, nie uległ dużej zmianie. Od roku 2016 jesteśmy świadkami ciągłego wzrostu cen nieruchomości w Poznaniu oraz w większych miastach w Polsce nawet o 30%.

Mimo trudnej sytuacji w kraju, deweloperzy nie zwalniają, rośnie liczba inwestycji w mieście. Liczba sprzedanych mieszkań w 2020 roku jest większa, niż w poprzednim, a cena za m2 ciągle rośnie. Zakupu mieszkania można dokonać nawet nie wychodząc z domu. Przez wszystkie formalności prawne oraz uzyskanie kredytu poprowadzi nas doradca.

Brak studentów oraz praca zdalna powodują, że ceny najmu mieszkań spadły około 20%. Jest to idealny czas na negocjacje lepszych jego warunków. Najbardziej ucierpiał najem krótkoterminowy ze względu na brak imprez oraz możliwości podróżowania.Zakup nieruchomości jest idealnym sposobem na ulokowanie naszych oszczędności. W warunkach rosnącej inflacji oraz niskich stóp procentowych inwestowane w ten sposób pieniądze nie tracą tak szybko na wartości. Obserwując rynek nieruchomości, można stwierdzić, iż trend wzrostowy utrzyma się przed dłuższy czas. Ten rynek w czasie pandemii nie załamał się, ale wzmocnił.

Fot. zrzut ekranu https://tabelaofert.pl/ceny-nieruchomosci/poznan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*