To już oficjalna info. Będzie kolejny sezon

Potwierdzone! „Prawnik z Lincolna” dostanie drugi sezon. Mickey Haller ponownie będzie mógł pomóc mieszkańcom Los Angeles, przemieszczając się swoim niebieskim autem. Znamy obsadę i liczbę odcinków.

Jest to serial powstały na podstawie powieści Michaela Connelly’ego. Główny bohater to obrazoburczy idealista, który prowadzi kancelarię prawniczą z tylnego siedzenia swojego Lincolna. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie Netflix 13 maja 2022 i już w pierwszym tygodniu stał się niekwestionowanym liderem w serwisie.

Będzie 10 odcinków, czyli dokładnie tyle, ile w pierwszym sezonie. Fabuła ma być oparta na czwartej książce z serii “Prawnik z Lincolna” autorstwa Michaela Connelly’ego pt. “Piąty świadek”. O obsadę nie trzeba się martwić. Ulubieniec fanów, Manuel Garcia-Rulfo, ponownie zagra Mickeya Hallera. Podobnie będzie z resztą obsady, Neve Campbell (Maggie McPherson), Becki Newton (Lorna), Jazz Raycole (Izzy) i Angus Sampson (Cisco), powrócą do swoich ról w nadchodzącym sezonie.

Premiera drugiego sezonu “Prawnika z Lincolna” została zaplanowana na maj 2023. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać z niecierpliwością na to, co zaprezentują nam twórcy.

Fot. Kamil Sokołowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*