Udzielone zostały wyczerpujące odpowiedzi

Jak zaplanować swój pierwszy staż, wyjazd zagraniczny? Jak zaprojektować badania ankietowe, ich zakres? Jaka powinna być próba reprezentatywna? Jak korzystać z narzędzi AI? Jak sprostać wymaganiom autoprezentacji w trakcie wystąpień publicznych?

Na te i na inne pytania udzielone zostały wyczerpujące odpowiedzi podczas niedawnej II Akademii Metodologicznej w Instytucie Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie. Została ona zorganizowana przez pracowników Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz Koło Naukowe Psychologii Polityki.

Mamy nadzieję, piszą organizatorzy, że Akademia Metodologiczna dostarczyła wiele inspiracji i korzyści, które pomogą młodym badaczom w dalszej pracy naukowej. Zachęcamy do utrzymywania kontaktu z nami poprzez grupę na Facebooku oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Metodologicznej.

Koło Naukowe Psychologii Polityki powstało w 2006 roku od tego momentu członkowie jego organizowali i brali udział w wielu konferencjach naukowych oraz seminariach, prowadzili badania naukowe oraz uczestniczyli w innych działaniach propagujących naukę.

Fot. https://wnpid.amu.edu.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*