Uwaga! Liczba miejsc ograniczona

Każda osoba studiująca, prędzej czy później, spotyka się z trudnościami przy pisaniu prac naukowych – bez znaczenia czy ma to być esej, referat czy też praca dyplomowa. Powstaje zatem pytanie – jak się za to zabrać?

Niewątpliwie, w dzisiejszych czasach znajdziemy sporo źródeł na ten temat, jednak pisanie nie staje się łatwiejsze – nadal szukamy w tej kwestii pomocy. Koło Naukowe Psychologii Polityki właśnie w tym celu organizuje drugą Akademię Metodologiczną. To wydarzenie, dzięki któremu nie tylko uzyskasz niezbędne podstawy do napisania pracy naukowej, ale również zgłębisz zagadnienia metodologii, które są niezbędne na ścieżce kariery naukowej. Czas, który z nami spędzisz, zaowocuje w bogate doświadczenia – nie tylko własne, ale też współuczestników, oraz umiejętności komunikacyjne, które ułatwią poruszanie się w środowisku naukowym.

Jest to okazja, aby zacząć projektować swoje pierwsze badanie, a jeśli masz już projekt – możesz śmiało zaprezentować go na Akademii Metodologicznej i dostać feedback. Jeśli wciąż się zastanawiasz i nie masz pewności czy Akademia Metodologiczna jest dla Ciebie, w lutym zapraszamy na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na cykl trzech pre-warsztatów:

  • Od pomysłu do hipotezy badawczej – warsztat poprowadzi mgr Michał Mijalski, 16 lutego 2023 r. (16.45, sala 43).
  • Metody i techniki badawcze w naukach społecznych – warsztat poprowadzi dr Piotr Baranowski, 21 lutego 2023 r. (16.45, sala 43).
  • Przegląd literatury, dobór i selekcja źródeł – warsztat poprowadzi mgr Natalia Szulc, 23 lutego r. (16.45, sala 43).

Przewidujemy możliwość udziału zdalnego w pre-warsztatach. Rejestracja na Akademię Metodologiczną trwa do 15 lutego 2023. Koszt uczestnictwa, w którym zawarty jest nocleg, wyżywienie i materiały konferencyjne to 120 zł. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na: https://wnpid.amu.edu.pl/strona-glowna/kalendarz-wydarzen/wydarzenia/akademia-metodologiczna-2023

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*