Uwaga! Tylko 70 miejsc

25 marca o godz. 19:30 w SARP social club w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 56 pod hasłem SOS UKRAINA usłyszymy wyjątkowy projekt muzyczny  OPLA STASIUK TRZASKA. To 6 utworów, 3 żeńskie, 3 męskie. To mieszanka ducha polskiej prowincji, opornie odchodzącej w przeszłość i tematu tabu – kobiecości Maryi.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – 70. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą jeszcze gotówkę. Czekają na was aukcje specjalne! A to wszystko na rzecz Pomocy Ukrainie poprzez Polską Akcję Humanitarną. Drzwi do SARP social club otwieramy na godzinę przed koncertem, czyli o 18.30. Warunkiem wstępu na koncert jest wcześniejsze przesłanie potwierdzenia wpłaty darowizny na maila: agnieszka.pietrusewicz.kret@gmail.com i uzyskanie potwierdzenia. Minimalna kwota to 100 zł.

Koncert odbędzie się w Klubie SARP Social Club, ul. Stary Rynek 56
25.03 o godz. 19:30. W przypadku odwołania lub przesunięcia terminu koncertu ze względu na obostrzenia COVID-19 darowizny nie podlegają zwrotowi a jedynie możliwości uczestnictwa w kolejnym koncercie zorganizowanym na rzecz Hospicjum Palium.

https://www.facebook.com/events/2769271523381959

https://www.youtube.com/watch?v=3KTbFFWKkGE

https://pomagamy.pah.org.pl/participant/sos-ukraina-opla-stasiuk-trzaska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*