W czterech kategoriach

Studenci i absolwenci dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie już po raz jedenasty zachęcają do wzięcia udziału w ogólnopolskim Konkursie Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Zgłoszenia ruszyły 1 grudnia 2021, a zakończą się 11 marca 2022. Na zwycięzców czeka pula nagród w wysokości 4 tys. złotych.

Można ubiegać się o nie w czterech kategoriach: Debiut Publicystyczny Roku, Inicjatywa Roku, Reportaż po debiucie im. Pawła Migasa i Młodzi Twórcy Filmowi im. ks. Andrzeja Baczyńskiego. Do wzięcia udziału w konkursie Nagroda Młodych Dziennikarzy zachęca tegoroczna koordynatorka tej inicjatywy – Natalia Prokop:

„Już nie mogę doczekać się Gali Finałowej na której poznamy kolejnych utalentowanych młodych dziennikarzy. Ogromnie cieszy mnie to, że konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przyczynia się do odkrywania kolejnych dziennikarskich talentów. Mam nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie zgłoszeń od przedstawicieli młodego pokolenia mediów. Bardzo cieszy mnie to, że możemy śledzić później dokonania świetnych dziennikarzy i powiedzieć z dumą, że niektórzy z nich byli laureatami właśnie w Konkursie Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Czekamy właśnie na Ciebie, odważ się i pokaż swój talent światu!”

Inicjatywa organizowania Konkursu powstała tuż po śmierci młodego i utalentowanego studenta dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II – Bartka Zdunka – i trwa już 11 lat. Regulamin oraz wszelkie informacje o Konkursie znaleźć można na stronie: http://nagrodamlodychdziennikarzy.pl oraz na profilu Nagrody Młodych Dziennikarzy na Facebooku: https://www.facebook.com/nagroda.mlodych.dziennikarzy/, Instagramie – https://www.instagram.com/nagrodamlodychdziennikarzy/?hl=pl oraz Twitterze – https://twitter.com/DziennikarzeM?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*