W finale – Wilki

Kolejna edycja Lata z Radiem Zet, w ramach dorocznych Dni Gminy Tarnowo,  zawita 1 lipca do Tarnowa Podgórnego. Zapowiada się ona bardzo ciekawie.  Wystąpią między innymi: Wilki, FNS (Formacja Nieżywych Schabuff) oraz Łukasz Zagrobelny.

Najpierw przywita wszystkich gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne. Działający w GOK „SEZAM”, zespół pod kierownictwem Pawła Joksa koncertuje  w wielu miejscach regionu, kraju i zagranicą. Młodzi muzycy są laureatami licznych prestiżowych nagród. Na godzinę 17.20 zaplanowany jest występ Łukasza Zagrobelnego, który szerszej publiczności znany jest dzięki piosenkom ”Życie na czekanie” oraz „Nie kłam, że kochasz mnie”, nagrana w duecie z Eweliną Flintą. Na 19.15 organizatorzy zapraszają na występ FNS. Tajemnicza nazwa dotyczy grupy znanej wcześniej jako Formacja Nieżywych Schabuff. W finale (godzina 21) zobaczymy i usłyszymy Wilki. Grupa obchodzi w tym roku 25-lecie działalności.

Przewidziane są także atrakcje dla dzieci. Wśród nich animacje Mozaiki, które rozpoczną się o godz. 17 i potrwają 3 godziny. Oczywiście, nie zabraknie jedzenia i picia, a na zakończenie – pokaz fajerwerków.

Fot. www.facebook.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*