Większość zajęć w trybie zdalnym

To była zdecydowanie najdłuższa rekrutacja w historii UAM, trwała prawie dwa i pół miesiąca! Ponad 23 tys. kandydatek i kandydatów wyraziło chęć studiowania na naszej uczelni, zapisując się w internetowym systemie rekrutacji.

Najwięcej kandydatów na jedno miejsce było w tym roku na filologię koreańską (25 osób), filologię norweską (21), psychologię (15), zarządzanie i prawo w biznesie (14) oraz japonistykę (13 osób). Biorąc pod uwagę bezwzględną liczbę kandydatów, największym zainteresowaniem cieszyła się psychologia (1899 osób), prawo (1489 osób) i filologia angielska (1160 osób).

Nowy rok akademicki zainaugurowany zostanie 1 października w Auli UAM, jednak z ograniczoną liczbą gości. Wydarzenie będzie transmitowane na kanałach mediów uniwersyteckich. Zajęcia rozpoczną się 15 października, a większość z nich odbywać się będzie w trybie zdalnym. (za www.amu.edu.pl)

Fot. Sic!