Wielki powrót Artura Rojka

Fani polskiej alternatywy ze zniecierpliwieniem wyczekiwali tego momentu od kilku lat. Teraz zacierają dłonie, bo już wiedzą, że Artur Rojek powraca i to w wielkim stylu.

To jedna z najbardziej kultowych i cenionych postaci polskiej sceny muzycznej. W 1992 roku założył legendarny zespół Myslowitz, z którym nagrał osiem wybitnych albumów. Grupa cieszyła się ogromną popularnością, mimo to w 2012 roku Rojek postawił na karierę solową i odszedł z Myslowitz. Jego drugi debiut nastąpił w 2014 roku wraz z wydaniem świetnie przyjętego zarówno przez fanów jak i branżę muzyczną albumu „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Do końca 2015 roku muzyk intensywnie koncertował, a potem słuch o nim zaginął i gdyby nie to, że co roku organizuje w Katowicach OFF Festiwal, można by się nawet zacząć o niego martwić.

Ponad cztery lata fani artysty musieli czekać na jego wielki powrót. A. Rojek właśnie zapowiedział swój drugi album „Kundel”, który ukaże się wiosną 2020. Dokładna data premiery nie jest znana, jednak do sieci trafił już pierwszy singiel promujący „Sportowe Życie”. To jednak nie koniec niespodzianek. Muzyk zapowiedział również trasę koncertową, która wystartuje 2 marca w sali koncertowej NOSPR w Katowicach i obejmie kilkanaście miast w całej Polsce. Trzeba przyznać, że Artur Rojek wraca na scenę z przytupem!

 https://www.youtube.com/watch?v=Hz2nHI5JGxU

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*