Wielki powrót

Fani zespołu EXO z Korei Południowej i Chin mają powód do świętowania. Grupa po ponad roku powróciła z albumem “Obsession”, szóstym w swojej karierze. Wcześniejszy  “Love Shot” został wydany drugiego listopada. Przerwa w działalności  była spowodowana solowymi aktywnościami każdego z członków grupy.

Na nowej płycie znajdujemy dziesięć utworów, z których jeden jest chińską wersją tytułowej piosenki “Obsession”. EXO-L, czyli fani zespołu bardzo ciepło przyjęli album. Okazali mu wiele zainteresowania, mimo że z podstawowego składu dziewięciu członków na płycie możemy usłyszeć tylko sześciu. Nieobecność Lay’a spowodowana jest jego solowego aktywnościami w ojczystym kraju, Chinach. Z kolei D.O i Xiumin rozpoczęli obowiązkową, około 2-letnią w Korei Południowej, służbę wojskową.

SM Entertainment na powrót swojego topowego zespołu wykazało się wielką kreatywnością. Został przedłużony koncept wojowników posiadających nadprzyrodzone moce. Dla przykładu liderowi zespołu, Suho, została przydzielona umiejętność kontrolowania wiatru. Każdy z członków ma swoją, unikalną zdolność. Jednakże od momentu, gdy zostały opublikowane zdjęcia i krótkie filmiki promujące powrót zespołu, dowiedzieliśmy się, że początkowa idea zespołu zostanie rozbudowana. X-EXO to sobowtóry członków, z którymi EXO musiało się zmierzyć. To właśnie w teledysku “Obsession” możemy przyjrzeć się ich starciu.

Foto by https://www.youtube.com/user/mang2goon/about – https://www.youtube.com/watch?v=K6tqI2MRQD8, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=51271100

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*