Wskaż Supermenki Naszych Czasów

Pandemia spowodowana wirusem COVID-19 zmieniła życie milionów ludzi. Są ciągle wśród nas tacy, którzy z narażeniem życia i zdrowia każdego dnia, od wielu tygodni, pracują, służą nam wszystkim w tym trudnym czasie.

Świadomość poświęcenia i odwagi tych osób była inspiracją do zorganizowania akcji Supermenki Naszych Czasów. Wsparcie społeczne takich kobiet, niestety, zmalało. Nie dość tego,  często dają o sobie dotkliwie znać hejt i nienawiść. Nasz projekt ma pokazać historie różnych kobiet w całej Polsce, które zasługują na uznanie i słowa  podziękowania. Lekarki, pielęgniarki, laborantki, salowe, ratownicy medyczni, farmaceutki, kobiety pracujące w ochronie, kierujące autobusami., kobiety wielu innych zawodów. Każdego dnia wyruszają do pracy. Nie ma co się oszukiwać, bez nich nie przetrwalibyśmy tej kwarantanny. Czas im podziękować. Każdy z nas na pewno ma obok siebie kobiety, które przyczyniły się do naszego komfortu i zdrowia.  Warto je docenić i  nominować  do akcji #SupermenkiNaszychCzasów.

Do 30 czerwca wszystkie nominacje opublikowane zostaną pod adresem bit.ly/supermenkinaszychczasów a co tydzień wybrane historie nominowanych Supermenek zostaną nagrodzone przez markę Panache. Na zgłoszenia do akcji #SupermenkiNaszychCzasów czekamy do 28 czerwca br*. Aby nominować Supermenkę Naszych Czasów wystarczy wejść na stronę: bit.ly/SupermenkiNaszychCzasów

———————

*Regulamin akcji znajduje się na bit.ly/supermenkinaszychczasów

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*