Zaprezentuj się w Warszawie

SKN Negocjator  zaprasza na Ogólnopolski Zjazd Organizacji Studenckich, który odbędzie się już 10 -11 maja 2019. Głównym jego celem  jest nawiązanie kontaktu i współpracy pomiędzy organizacjami z całej Polski.

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej! Podczas zjazdu każda organizacja będzie miała możliwość przedstawienia swojej działalności na standach, zapoznania się z działalnością innych organizacji oraz wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez firmy partnerskie.W piątek zaprosimy na konferencję z gościem specjalnym, następnie każda z organizacji będzie miała możliwość zaprezentowania swojej działalności, a wieczorem wszyscy razem udamy się na integrację. W sobotę wycieczka po Warszawie oraz ognisko.  Gwarantujemy zakwaterowanie w centrum miasta w Warsaw Lux Hostel, w pokojach 6 i 12-osobowych oraz mnóstwo niesamowitych atrakcji.

Podczas poprzedniej edycji poznaliśmy 24 organizacje studenckie, które przyjechały z 7 różnych stron Polski. Spotkajmy się podczas kolejnego zjazdu i spędźmy razem świetny weekend w stolicy!

 OPŁATA: 85 zł/osobę: nocleg w Warsaw Lux Hostel ( z 10 na 11 maja), konferencja + obiad + impreza 10 maja, śniadanie + zwiedzanie Warszawy + obiad + ognisko 11 maja. ZAPISY: https://goo.gl/forms/UJdL86CBQYI1dIiN2

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*