Zaśpiewa A. Bocelli. Są jeszcze bilety

Andrea Bocelli zaśpiewa na Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego! Będzie to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych w historii stolicy Wielkopolski. Kiedy? 11 maja 2019. Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM oraz Marcelin Management, operator  Stadionu.

Andrea Bocelli to światowej sławy włoski tenor, kompozytor, autor piosenek oraz producent muzyczny, najbardziej znany z wykonywania utworów takich jak: „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”, czy „Nessun dorma”. Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również jednego z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Jego dotychczasowe albumy rozeszły się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy. Wokalista znany jest również z wielu niezapomnianych duetów, m. in. z Celine Dion, Sarah Brightman oraz Luciano Pavarottim. Trudno wskazać drugiego wykonawcę muzyki poważnej, którego twórczość zajmowałaby nieprzerwanie tak wysokie miejsca na szczytach międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej. Włoski tenor zrobił imponującą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i popularnej, a jego wpływ na współczesny przemysł muzyczny jest nie do przecenienia.

Podczas koncertu 11 maja 2019 Andrea Bocelli zaśpiewa w pierwszej części największe arie operowe, a jego najsłynniejsze przeboje muzyki popularnej zostaną wykonane w drugiej części.

Koncert dostępny jest dla szerokiej publiczności, po zakupieniu biletu. Sprzedaż www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*