Znajdą przepis na idealną piosenkę?

 W sierpniu w Wypożyczalni w głównym gmachu Biblioteki Raczyńskich zostanie przeprowadzone skontrum, czyli  kontrolny spis książek.

Bibliotekarze będą sprawdzać 138 tysięcy zbiorów, obejmujących książki papierowe i multimedia. Z tego powodu w sierpniu Wypożyczalnia nie będzie  dostępna dla Czytelników. Zaprasza, aby zawczasu zaopatrzyć się w lektury, tym bardziej że książki wypożyczone w lipcu mają  automatycznie ustawioną datę zwrotu na 10 września (podobnie jak multimedia pożyczone po 19 lipca). Zapraszamy także do korzystania ze zbiorów filii.  

Pod koniec lipca na tarasie Biblioteki  Raczyńskich kolejne spotkanie w ramach cyklu CZYTATY na pięciolinii. W przyszłą sobotę, 24 lipca o godzinie 12, podczas  warsztatów Ta piosenka jest pisana dla zabawy. Michał Kowalonek, razem z dziećmi i rodzicami będzie, szukał przepisu na idealną piosenkę.  Chętnych do wspólnej zabawy z rytmem i rymem  prosimy o zgłoszenie uczestnictwa mailowo na adres zapisy@bracz.edu.pl. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat i rodziców, są bezpłatne. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*