Znów aktywna

Po prawie trzech miesiącach milczenia, 30-letnia piosenkarka Miley Cyrus wznowiła aktywność na swoim koncie Instagram. Czy oznacza to koniec jej odpoczynku i zbliżenie się do momentu emisji nowej muzyki?

Cyrus ogłosiła, że ​​jej nowy album ukaże się 10 marca 2023. Płyta nosi tytuł „Endless Summer Vacation”, pracowała nad nią z producentami Mikiem Willem Made-It, Gregiem Kurstinem, Tylerem Johnsonem i Kidem Harpoonem. Miley mówi, że nowy album jest jej deklaracją miłości do Los Angeles, gdzie właśnie powstała ta płyta. Piosenkarka pokazała już okładkę albumu, na której wisi na poprzeczce w kostiumie kąpielowym; zdjęcie od razu wywołało falę memów w internecie.

Eksperci świata muzyki uważają, że nowy album Cyrus będzie wielkim wydarzeniem w świecie pop muzyki, a piosenkarka da jeszcze wiele okazji do opowiadania o sobie. Przynajmniej zaczęła rok bardzo efektownie – NBC świętował Nowy Rok specjalnym programem „Miley’s New Year’s Eve Party”, w którym Miley zaprezentowała kilka udanych kolaboracji z Dolly Parton, FLETCHER i innymi wykonawcami.

Ale na tym nie koniec dobrych wieści dla fanów Miley. 13 stycznia Cyrus zaprezentowała pierwszy singiel Flowers. Fani piosenkarki są pewni, że piosenka jest dedykowana Liamowi Hemsworthowi – nie bez powodu gwiazda wydała ją w urodziny swojego byłego męża. Spekuluje się, że tekst utworu jest o jej trudnym rozstaniu ze słynnym aktorem, ponieważ zawiera wiele odniesień do ich związku.

Fot. https://www.instagram.com/p/CnCd4F4OyTI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*