Śmiej się i kibicuj tancerzom

Do sesji sporo czasu, pogoda zachęca do wypadów za miasto. Przy okazji coś dla ciała, proponujemy coś dla ducha.

Louis de Funes zwykł mawiać: „Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”. Aby więc dotlenić młodych i starszych, Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym zaprasza na występ Kabaretu „Pod Wyrwigroszem”. Odbędzie się on w sobotę, 18 kwietnia o godz. 18 w auli Gimnazjum w Baranowie. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w GOK „Sezam” w Tarnowie Podgórnym i w Domu Kultury w Przeźmierowie.

W ostatni weekend kwietnia w Przeźmierowie odbędzie się natomiast wielka taneczna impreza: VII Ogólnopolski Turniej Tańca Dyskotekowego i Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.

W piątek, 24 kwietnia o godz. 16 tancerki i tancerze powalczą w Turnieju Tańca Dyskotekowego. Następnego dnia odbędzie się Turniej Tańca Towarzyskiego, którego harmonogram jest następujący: I etap – godz. 11, II etap – godz. 14, Gala Taneczna – godz. 17.30.

Impreza odbędzie się w Hali Sportowej OSiR w Przeźmierowie, ul. Kościelna 46/48. Organizatorami turnieju są: Klub Tańca Towarzyskiego „Finezja”, Stowarzyszenie Miłośników Tańca Towarzyskiego „Finezja” oraz OSiR w Przeźmierowie.

Marta Maciejewska
Dominik Magdziarek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*