Mógłbym bez końca, ale pora na rower

Od przybytku głowa nie boli. W sporcie tak wiele się dzieje, że czasu nie starcza, aby o wszystkim przeczytać, a to, co można, zobaczyć. A jeszcze samemu wsiąść na rower, skoczyć do siłowni, uganiać się za piłką.

Poznań żyje Mistrzostwami Świata w Wioślarstwie. Nie tylko sportowe wyniki idą w świat. Poszła także informacja o udaremnionej, na szczęście, próbie kradzieży kamery. Liczymy na medale Polaków. Nie będzie łatwo, walczy o nie 1100 zawodniczek i zawodników.

Lech nie dał rady „Pasom”. A jak mógł dać skoro dopiero pod koniec meczu jego zawodnik oddał pierwszy celny strzał na bramkę Cracovii? Nasi po czterech meczach na szóstym miejscu z sześcioma punktami, na pierwszym Wisła z kompletem dwunastu punktów.

Z Berlina biało-czerwoni wracają z tarczą. Mile zaskoczyli. Osiem (2-4-2) medali i piąte miejsce w generalnej za USA, Jamajką, Kenią i Rosją. Na dodatek rekord świata Anity Włodarczyk. Brawo!

Robert Kubica w GP Europy w Walencji na ósmym, punktowanym, miejscu. Rozpoczął negocjacje dotyczące teamu, w którego barwach będzie występować.

Mógłbym tak bez końca, ale pora na rower…

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*