…wypełnij się tym, aż staniesz się magnesem

Książka „Sekret” Rhondy Byrne’a sprawi, że wasze życie nabierze innych barw. Trafiła ona do moich rąk w przełomowym momencie życia, gdy nie wszystko było tak jasne, jak teraz. Czytałam ją z wypiekami na twarzy.

Fragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w przekazach ustnych, literaturze, religiach i systemach filozoficznych. Po raz pierwszy zostały one zebrane w tej fantastycznej książce. Jej lektura może mieć fundamentalne znaczenie dla czytelników. Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – gdy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego życia.

Sekret zawiera mądrość współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Ujawniają oni niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe.Prawo Przyciągania, opisane w „Sekrecie”, mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli. Każda z nich, połączona z emocjami lub uczuciami, dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz.

(…) Jest dość wszystkiego dla wszystkich. Jeśli w to wierzysz, jeśli możesz to dostrzec, jeśli działasz w oparciu o takie przekonanie, to ujrzysz tę prawdę z całą mocą. (…)

(…) By zyskać miłość lub to, czego tak naprawdę w głębi pragniesz… wypełnij się tym, aż staniesz się magnesem. (…)

Przykładowo marzysz o dostaniu się do telewizji – myśl o tym intensywnie, wizualizuj, że już jesteś w telewizji, masz świetnie płatną pracę i jesteś tam bardzo szczęśliwa/szczęśliwy! To naprawdę działa. Ja od poniedziałku zaczynam staż w tv.

(…) Każdy wykorzystuje swoją wyobraźnię, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie. Wyobraźnia to wielki sekret sukcesu. (…)

(…)Wszelka moc pochodzi z wewnątrz, a tym samym znajduje się pod naszą kontrolą. (…)

Prawo przyciągania to bardzo tajemnicza siła. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że ona działa. Ale jak jest napisane w „Sekrecie”, możemy ją kontrolować. Ja w to wierzę i stosuję! Przekonajcie się sami, gorąco polecam tę książkę.

Fot. Natalia Prabucka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*