Kreatywności, na wyżyny wzlatuj!

Studenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa nawoływani są do wyrwania się z letargu, jesiennej bezczynności i chandry. Obudźcie się, wyjdźcie z podziemia i dołączcie do zespołu realizującego na naszym wydziale projekt University LipDub!

Gdy zapytacie, czym jest University LipDub…

…chórem odpowiemy – przede wszystkim odskocznią od szarej studenckiej rzeczywistości. Jest czymś więcej, niż sztandarową i oklepaną formą promocji. To kreacja wizualnej autoprezentacji wydziału i studentów, zrealizowana w czasie jednej piosenki metodą „one single shot”, czyli bez jakichkolwiek cięć i montaży. Kamera ma więc za zadanie uchwycić waszą nietuzinkowość, a zarazem pokazać walory naszego wydziału. Ciekawe?

Czy warto, mrukniecie pod nosem…

…oczywiście! Primo – to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Będziecie więc współtworzyć jak najbardziej pionierski polski projekt, którego zagraniczni inicjatorzy zyskali sławę i rozgłos na arenie międzynarodowej. Secundo – gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, możliwość integracji z wykładowcami (którzy zadeklarowali już swój udział w przedsięwzięciu) oraz porcję niezapomnianych wspomnień, które będą wam towarzyszyć aż do grobowej deski!

Dołącz przez „enter”

Nie wahajcie się! Skorzystajcie z tak dobrze wam znanej opcji „utwórz wiadomość” i napiszcie parę słów o sobie (imię, nazwisko, tryb, rok oraz kierunek studiów) wraz z pomysłem na wasz udział w nagraniu na mail uam.lipdub@gmail.com! Ta oferta jest dla ciebie 🙂

Ciąg dalszy nastąpi…

Chcielibyśmy was wszystkich, bez wyjątku, zaprosić na pierwsze spotkanie z udziałem władz WNPiD już w najbliższy poniedziałek, 16 listopada o godz. 17.00 w sali 120. Poinformujemy o szczegółach, pomysłach i dobrej zabawie! Pożegnam was krótkim, acz wymownym – koniec z anonimowością!

Do zobaczenia w poniedziałek!

www.universitylipdub.com
www.lipdub.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*