5000 zł brutto i benefity

Studenci zasilą szeregi firmy Kaufland. Sieć rekrutuje kolejne osoby do programu stażowego Absolwent.

Blisko 40% młodych Polaków wskazuje brak doświadczenia jako największe wyzwanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Firma Kaufland jest świadoma trudności, z jakimi zmagają się studenci oraz absolwenci rozpoczynający swoją karierę zawodową i po raz kolejny uruchamia dla nich program stażowy Absolwent. W tegorocznej edycji sieć planuje przyjąć rekordową liczbę kandydatów, którym zaoferuje wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto, bogaty pakiet benefitów, a także niepowtarzalną szansę rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia. Nabór trwa do 15 lutego 2022.

Program stażowy Absolwent skierowany jest do studentów ostatnich lat wszystkich kierunków studiów, a także absolwentów z krótkim stażem na rynku pracy. Sieć Kaufland wykazuje otwartość na kandydatów bez doświadczenia zawodowego, priorytetowo traktując nastawienie na rozwój, a także realne zainteresowanie branżą handlu detalicznego.

Według badań rynkowych niespełna połowa kandydatów deklaruje, że przy wyborze potencjalnego pracodawcy kluczową rolę odgrywa indywidualny plan rozwoju, co potwierdza, że młodzi ludzie myślą o swojej karierze perspektywicznie. Częstą barierą na starcie okazuje się jednak brak doświadczenia. W Kauflandzie wierzymy, że kluczem do efektywnej nauki jest zaangażowanie wynikające z pasji, dlatego przy rekrutacji do programu Absolwent nie doświadczenie, a motywacja odgrywa dla nas kluczową rolę. Uczestnicy stażu, którzy w ciągu 12 miesięcy pracy zaprezentują się najlepiej, z pewnością będą mogli związać się z naszą firmą na dłużej – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Kaufland poszukuje stażystów zarówno do pracy we wrocławskiej centrali, jak i do sprzedaży operacyjnej w całej Polsce. Na kandydatów czekają stanowiska w Departamencie Zakupu, Pionie Budowy, Ekspansji, Nieruchomości i Zaopatrzenia, Dziale Kreacji, a także w 231 sklepach Kaufland. Wielu ekspertów zatrudnionych w firmie rozpoczęło swoją przygodę od programu stażowego, po którym ich kariera nabrała tempa.

Fot. BP KP


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*