Zapraszamy do kopalni intelektualnych diamentów

We wtorek, 29 marca, w ramach XIV Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki spotkanie z nauką w Collegium Polonicum w Słubicach. Do udziału w prezentacjach zapraszamy uczniów, studentów, rodziców z dziećmi, dziadków z wnuczkami, mieszkańców Ziemi Lubuskiej, wszystkich, którzy pragną odkryć intrygujące zakamarki kopalni intelektualnych diamentów – nauki i sztuki. Udział jest bezpłatny. Szczegółowy program na stronie internetowej Collegium Polonicum: www.cp.edu.pl

Od 29 do 31 marca trwać będzie akademickie święto. Odbywa się już po raz czternasty w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Idea „Ucz się od najlepszych” uatrakcyjnia i różnicuje ofertę programową, a tym samym kieruje ją do szerokiego grona odbiorców – studentów, uczniów oraz wszystkich mieszkańców.

Zgodnie z tradycją, festiwal obejmie swym patronatem Kolegium Rektorów Miasta Poznania, a przedsięwzięcie jest możliwe dzięki współpracy przedstawicieli środowiska akademickiego, administracji samorządowej oraz poparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*