Na pewno będzie „epicko”

HIFI Banda to warszawski zespół, w którego skład wchodzą : Hades i Diox (Mc), DJ Kebs ( DJ i producent), oraz Czarny ( producent ). Do hip-hopowego świata weszli mocnym uderzeniem – płytą „ Fakty, Ludzie, Pieniądze” w 2008 roku. Gościnnie wystąpili między innymi tacy raperzy jak Emazet, Proceente, Flint czy raperzy z DwaZera ( Rak i Tomasina ). Efektem tego było wytłoczenie 500 krążków „Fakty, Ludzie, Pieniądze”.

Od tego momentu ta warszawska ekipa zaczęła mocno liczyć się na scenie hip-hopowej, co zaowocowało licznymi występami w całej Polsce oraz za granicami (np. Hip Hop Kemp), gościnnymi zwrotkami np. z Eldoką i przede wszystkim wydaniem reedycji płyty w PROSTO. W zeszłym roku grupa HIFI wydała nowy album zatytułowany „23:55”. Jest to mieszanka stylów producenckich. W realizacji płyty, poza Czarnym, udział brali: duet The Returners, Galus i Bodziers.

Jest to zdecydowanie jedna z lepszych płyt poprzedniego roku. Połączenie nowoczesnych bitów ze stylem prawdziwego oldschoolowego rapu. „23:55” obfituje w liczne „feat’y” takich raperów jak Tede, Chada, W.E.N.A czy Sokół. Tę płytę warto mieć w swojej kolekcji.

Jeśli zobaczysz w swoim mieście na murach, słupach i w witrynach plakaty z koroną HIFI zapowiadające ich koncert, to wiedz, że na pewno będzie „epicko”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*