Wystartował \”Reloaded\”

Klasyczna gra przeglądarkowa Menelgame w nowej szacie: wystartował nowy Świat – „Reloaded” (http://reloaded.menelgame.pl). Jest to prezent twórców z okazji jubileuszu gry. Ponownie jak Speedworld, da on każdemu wirtualnemu bezdomnemu kolejną szansę zostania Królem Meneli.
Jest to już osiemnasta wersja Pennergame, a trzecia polska.

Menelgame „Reloaded” oferuje graczom nowe funkcje i nowe przedmioty. Nowością jest wzbogacony system rupieci, różnorodne funkcje w bandzie, takie jak chat, odznaczenia, jak również walki o rewir. Ponadto zostanie dopasowana grafika, odpowiednio do Warszawy i Krakowa. Wersja Reloaded została wprowadzona kilka tygodni temu w Niemczech, gdzie odniosła sukces. Twórcy gry mają nadzieję, że spodoba się ona również polskim graczom.

Gra wywoływała w Europie wiele kontrowersji. W Niemczech o mały włos nie została zabroniona, protestowała przede wszystkich partia SPD, we Francji Czerwony Krzyż oraz kilka organizacji pozarządowych w Hiszpanii. Firma Farbflut działa jednak nadal na rzecz ludzi pozbawionych dachu nad głową, regularnie wspiera fundacje zajmujące się bezdomnymi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*