Wkrótce premiera w Polsce

„Wrota Ahrimana” autorstwa Nity i Thomasa Horn przez trzy lata z rzędu utrzymywały się w pierwszej dwudziestce na listach bestsellerów w USA. Wkrótce, nakładem stołecznego wydawnictwa Bullet Books, ukażą się w Polsce.

Czasy współczesne. Inżynieria genetyczna. Ściśle tajny projekt na szczeblu wielkiej polityki, projekt mający na celu wyeliminowanie większej części ludności Ziemi. Fikcja? Już nie… Bitwa o Twoją duszę już się rozpoczęła.

Wrota Ahrimana to fantastyka najwyższej próby, która tak na prawdę… nie jest już fantastyką. Tak właśnie sprawy wyglądają za kulisami wielkiej władzy, z dala od kamer, fleszy i nagłówków gazet, a zaangażowanych w ten tajny projekt jest wiele państw na całym świecie…

Bestsellerowa powieść Toma i Nity Horn obnaża tajemniczą władzę i jej zaangażowanie w międzygatunkowe badania, kryptoarcheologię oraz przerażającą transgenetykę.

Poznaj koszmarny scenariusz, pełen rządowych sekretów i odkryć, które prawdopodobnie doprowadzą do końca świata. Jeżeli spekulacje Nity i Thomasa Horn są prawdziwe, pozostaje tylko zadać pytanie: Co tu się, DO CHOLERY, dzieje? Ale, dobry Boże… niech to nie będzie prawda.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*