Ciuch za ciuch

Ciuch za ciuch Nietrafiony prezent, cudne jeansy, w które nigdy nie wejdziesz, a może buty, które kupiłaś z nadzieją, że się rozejdą? Pewnie nie chcesz się przyznać, ale na pewno masz w swojej szafie choć jedną rzecz, której chętnie byś się pozbyła i to za darmo. Teraz możesz to zrobić i nawet dostać coś w zamian.

15 maja rusza Babi Targ, czyli akcja wymiany ciuchów organizowana przez Babiląd – ośrodek rozwoju osobistego kobiet. Babi Targ to nie tylko ekookazja na wymianę ubrań, butów, biżuterii i innych dodatków, ale także możliwość zrobienia czegoś dobrego dla innych. Rzeczy, które nie zostaną wymienione oraz datki w postaci książek, zabawek, odzieży lub artykułów szkolnych można bowiem przekazać Fundacji ADAMS, która podaruje je swoim podopiecznym z okazji Dnia Dziecka.

Ciuchowymiana odbędzie się w Galerii Pestka w Poznaniu (lokal po sklepie Sprider na I piętrze) w godzinach 12.00 – 15.00. Wstęp kosztuje 5zł (jeśli nie przyniesiesz własnych ubrań na sprzedaż czy wymianę) lub 10 zł (jeżeli chcesz wziąć czynny udział w imprezie i rozłożyć własne stoisko).

Więcej o Babim Targu i zasadach uczestnictwa dowiesz się ze strony babilad.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*