Daj się ponieść huraganowi!

Na www.satorisklad.pl piszą o sobie tak: Zespół Satori powstał wiosną 2009 roku, kiedy to do grających razem Piotrka (klawisze) i Tomka (gitara, wokal) dołączył Sebastian (perkusja) i Lechu (bas). Po kilku miesiącach wspólnej gry i stworzeniu pierwszych wspólnych utworów, do zespołu dołączył Dawid(gitara prowadząca). W tym składzie zespół dał jeden koncert w styczniu 2010, kilka dni później za perkusją zasiadł Wiśnia. Zespół zmienił swój skład w sierpniu 2010. Za perkusją tym razem zasiadł Hubert, a na basie gra Daniel. To był strzał w dziesiątkę!

W nowym składzie SATORI rozpędziło się dając po zaledwie miesiącu wspólnych prób 5 mocnych koncertów (październik 2010). Potem trzeba było się nieźle trzymać, by nie wypaść z gry. W styczniu 2011, dzięki pierwszemu koncertowi przed szerszą publicznością na Finale WOŚP przed CK Zamek w Poznaniu, muzyczna machina ruszyła pełną parą!!! Już w lutym ukazała się pierwsza EP-ka zespołu z 5 premierowymi utworami. Całkiem szybko utwory Czas, 1944 i Spirale zaczęły pojawiać się w rozgłośniach radiowych.

Później było już tylko lepiej!!! Zespół dostał propozycję grania na największej tegorocznej imprezie muzycznej w stolicy Wielkopolski – Juwenalia 2011. Okazały się one fantastycznym sprawdzianem dla czwórki młodych gniewnych!!! Kilkunastotysięczna widownia przyjęła SATORI niezwykle gorąco, a pod sceną było piekło!!! Pod koniec czerwca 2011 dołączył do zespołu gitarzysta prowadzący – Charlie.

Mamy nadzieję, że nie raz nas usłyszycie!!! Dajcie się ponieść huraganowi!!!

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*