Będzie to wyjątkowa okazja

Zbliża się III Dzień Jakości Kształcenia UAM organizowany pod hasłem „Uniwersytet dobrych praktyk. Badania naukowe a jakość kształcenia”.

Zapraszamy na konferencję, która odbywać się będzie w Audytorium im. Józefa Paczoskiego, Collegium Biologicum na Morasku w dniach 4 i 5 grudnia 2018 roku.  Obejmuje ona debaty i prezentacje ustne. W jej drugim dniu chcemy zachęcić do międzywydziałowej wymiany doświadczeń. W bibliotece Wydziału Biologii udostępnione zostaną stoiska wydziałowe, przy których zainteresowane wydziały będą mogły zaprezentować dobre praktyki kształcenia i inicjatywy edukacyjne realizowane poprzez powiązanie kształcenia z badaniami naukowymi.

Szczegółowy program konferencji znajduje się https://brjk.amu.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0008/372779/III-Dzien-Jakosci-Ksztalcenia-UAM-program-.pdf  oraz na stronie Biura Rady ds. Jakości Kształcenia (www.brjk.amu.edu.pl).

III Dzień Jakości Kształcenia ma charakter otwarty dla całej społeczności akademickiej UAM. Będzie to wyjątkowa okazja do szerokiej wymiany doświadczeń edukacyjnych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów naszej uczelni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk
Prorektor ds. kształcenia

prof. UAM dr hab. Przemysław Wojtaszek
Dziekan Wydziału Biologii

prof. UAM dr hab. Rafał Mól
Przewodniczący Rady ds. Jakości Kształcenia

Fot. http://biologia.amu.edu.pl/index_student.php

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*