Bezpłatne warsztaty. Zgłoszenia do 6.02.2022

Centrum Edukacji Obywatelskiej serdecznie zaprasza studentki i studentów dziennikarstwa oraz osoby zaangażowane w pracę w mediach uniwersyteckich z całej Polski na bezpłatne warsztaty w Warszawie.

Podczas dwudniowych warsztatów będziemy, wspólnie z ekspertami oraz zawodowymi dziennikarzami i dziennikarkami, zastanawiać się, jak opowiadać o świecie i wyzwaniach takich jak migracje czy zmiana klimatu w sposób rzetelny i ciekawy. Podejmiemy również różne perspektywy i metody wyjścia poza europocentryczny punkt widzenia. Przedyskutujemy jak młody dziennikarz i dziennikarka mają się odnaleźć na rynku pracy oraz o potrzebach odbiorczyń i odbiorców w tematyce globalnych wyzwań.

Zainteresowane osoby zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową oraz rejestrację przez formularz. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego 2022.

Formularz rejestracyjny

Informacje o warsztacie

Projekt realizowany jest jest w ramach programu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek”, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, który jest współfinansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki (International Visegrad Fund) w ramach projektu “Migration in Central Europe and beyond: Facts and Stories for Unslanted Journalism”.