Charytatywnie po raz jedenasty

Wolność decyzji o planowaniu własnego życia i suwerenność narodów powinny stanowić nienaruszalne wartości. Zostały one brutalnie odebrane Ukraińcom w wyniku nieuzasadnionej agresji Rosji. Wszyscy rozumiemy naturalne pragnienie wolności. Pomóżmy naszym sąsiadom!

We wtorek,  7 czerwca 2022  o godz. 19 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu odbędzie się koncert charytatywny „Jednym głosem z wolną Ukrainą. XI Koncert UAM Charytatywnie” organizowany przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. W trakcie wydarzenia, jak i podczas licytacji charytatywnych, zbierane będą do puszek pieniądze na pomoc humanitarną. Cała suma zostanie przekazana na rzecz chorujących dzieci i seniorów na Ukrainie, a odbędzie się to w porozumieniu i we współpracy z organizacjami pozarządowymi, które zajmują się tym na co dzień.

Wystąpią: Czesław Mozil, Katarzyna Groniec, Małgorzata Ostrowska, Orkiestra Kameralna UAM pod dyr. Aleksandra Grafa, Swiernalis, Bianka Szałaty, jak i artyści będący pracownikami naukowymi uniwersytetu.

Fot. Tomek Kaczor https://www.facebook.com/photo.php?fbid=473090940855409&set=pb.100044635200185.-2207520000..&type=3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*