Czternaście utworów z trzech albumów

Natalia Przybysz rusza w trasę koncertową z materiałem zrealizowanym w ramach cyklu MTV Unplugged. Kayax i agencja Follow The Step łączą siły, aby w czerwcu tego roku zrealizować osiem wyjątkowych koncertów Natalii Przybysz i jej gości specjalnych, podczas których wybrzmią nowe aranżacje znanych i lubianych utworów artystki.

Natalia Przybysz to jeden z najważniejszych kobiecych głosów na polskiej scenie muzycznej. Ta niezwykle utalentowana wokalistka jest również kompozytorką oraz autorką tekstów. Na swoim koncie ma kilka albumów studyjnych, jest również laureatką wielu nagród muzycznych – w tym m. in. najważniejszych w Polsce – Fryderyków. Od wielu lat jest także znana z umiłowania do ekologicznego, zrównoważonego podejścia do życia, promując właśnie taki styl. W czerwcu tego roku fani artystki po raz kolejny będą mogli przekonać się o jej wyjątkowym talencie, podczas jej występów na żywo z materiałem zrealizowanym w ramach kultowego cyklu MTV Unplugged. 

MTV Unplugged to legendarna i znana na całym świecie seria koncertów, w trakcie których artyści śpiewają na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych. Podczas koncertu Natalii Przybysz dla MTV Unplugged, wybrzmiały akustyczne wersje czternastu utworów, wybranych spośród trzech ostatnich albumów artystki zatytułowanych “Prąd”, “Światło Nocne” oraz “Jak Malować Ogień”. Natalia, wraz z zespołem oraz gośćmi specjalnymi, wykonali między innymi takie piosenki, jak:  “Ciepły Wiatr”, “Kochamy Się Źle”, “Dzieci Malarzy”, czy “Królowa Śniegu”.  

Już za kilka miesięcy będzie można usłyszeć wszystkie te aranżacje w wersji koncertowej na żywo. Artystka rozpocznie trasę koncertową po Polsce 3 czerwca w Krakowie, a jej wielki finał odbędzie się 29 czerwca w Warszawie. W międzyczasie zagra również w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie i Gdańsku. Każdy z tych występów będzie wyjątkowym i niezapomnianym muzycznym doświadczeniem. 

Harmonogram trasy:

  3 czerwca 2021 – Kraków, Klub Studio

10 czerwca 2021 – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich

11 czerwca 2021 – Poznań, SwerPlay

12 czerwca 2021 – Wrocław, Zaklęte Rewiry

13 czerwca 2021 – Łódź, Klub Wytwórnia

18 czerwca 2021 – Olsztyn, Amfiteatr

28 czerwca 2021 – Gdańsk, Stary Maneż

29 czerwca 2021 – Warszawa, Park im. Sowińskiego

Bilety na wszystkie koncerty są dostępne na stronie: https://goingapp.pl/przybyszmtv

Każdy z koncertów zostanie zorganizowany według aktualnych zasad reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) i z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu będą również zapewnione płyny do dezynfekcji rąk. p

Organizator: Follow The Step. Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*