Dołącz do nas!

Kindernalia są największym, organizowanym przez studentów, Dniem Dziecka w Polsce.  W tym roku odbędą się 31 maja, już po raz trzeci. To wydarzenie otwarte, skierowane do wszystkich rodzin z dziećmi. Trwa rekrutacja wolontariuszy, zapraszamy!

Zachęcamy do dołączenia do jednego z sześciu teamów:

Team Animacji Dzieci. Jest to największy team, więc największa szansa na spotkanie mnóstwa niesamowitych, pełnych pasji osób! Team małego ekologa, medyka, a może artysty? Którą swoją pasją chciałbyś podzielić się z dziećmi? Team zaprasza wszystkich, którzy wiedzą jak wspaniałą przygodą jest praca z dziećmi.

Team Promocja. Reprezentacja eventu w social mediach, współpraca z mediami, grafiki promocyjne, to właśnie dzięki temu teamowi o Kindernaliach będzie głośno!  Jeśli Facebook i Instagram nie mają przed Tobą tajemnic, masz lekkie pióro, to team właśnie dla Ciebie!

Team Sponsoring. Pieniądze, fanty, vouchery, to specjalność tej drużyny! Jeżeli nie boisz się kontaktu z partnerem biznesowym, wygrywasz dobrym pierwszym wrażeniem i masz smykałkę do negocjacji, to znalazłeś się wśród swoich!

Team Teren. Team zrzeszający wszystkich poznańskich studentów-ninja. Nie ma rzeczy, której nie daliby rady załatwić. Dba o ustawienie terenu oraz logistykę wydarzenia. Dołącz I pomóż sprawić, żeby dzieci już pół godziny po evencie odliczały dni do kolejnych Kindernaliów!

Team Info. Punkt Info to pierwsze miejsce, które odwiedzają uczestnicy wydarzenia – chcesz być naszą kinderkowa wizytówką, a dbanie o porządek w dokumentach Ci nie strasznie? Dołącz do tego teamu i bądź jedną z pierwszych osób, która powita maluchy na Kindernaliach!

Team Strefa Rodzica. Team zajmuje się organizacją przestrzeni dla rodziców. Warsztaty, punkty konsultacji z ekspertami – oto właśnie strefa Świadomego Rodzica! Jeżeli ta tematyka jest Ci bliska, nie wahaj się ani chwili!

 Team promocji Kindernaliów 2020: Agata Knopik 723 320 690, Szymon Kawecki 697 981 327

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*