Duchowa propozycja na tydzień

Duszpasterstwo Akademickie Morasko zaprasza i zachęca studentów do współpracy. W nadchodzącym tygodniu, dowiadujemy się  z plakatu, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (os. Jana III Sobieskiego 116) zaplanowane są różne wydarzenia.

W poniedziałek o godzinie 20  – Grupa Studencka „Ku Górze” (spotkanie informacyjne „Kościół w Apokalipsie św. Jana”). Organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – to ogólnopolska organizacja istniejąca od 1934 roku, na UAM działa od 2015 roku. KSM koncentruje młodych ludzi pełnych chęci i zapału do zmieniania na lepsze siebie i otaczającej nas rzeczywistości. We wtorek (godz. 19.15) w salce św. Cecylii spotykają się członkowie zespołu „Miłosierdzie” – śpiewają, grają, zapraszają (nabór jest całoroczny) innych do zaangażowania w muzykę na cześć Boga. Środa jest dniem Duszpasterstwa 25+. To misja specjalna kierowana do osób w wieku 25-35 lat. Spotkania odbywają się o godz. 19.30. W piątek o godzinie 20 – „Krąg Biblijny”.

Duszpasterzem akademickim od września 2016 roku jest  ks. Arkadiusz Szady. Patronem Duszpasterstwa Akademickiego Morasko jest bł. Piotr Jerzy Frassati.

Grafika:  http://dam.home.amu.edu.pl/

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*