Finałowa tytka w sanktuarium

19 grudnia 2017  wyjątkowy koncert kolędowy Wigilijna Tytka z udziałem wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej! Wydarzenie nagrywane będzie przez Telewizję Polską Oddział w Poznaniu i emitowane w święta na antenie TVP2. 

Planowane są również powtórki na antenach regionalnych. Koncert stanowić będzie finał przeprowadzanej w całym kraju akcji Caritas Polska Tytka Charytatywna. W krótkich reportażach zobaczymy, gdzie i do kogo pomoc dotarła w tym roku. Po raz pierwszy akcję wesprą także zagraniczni artyści! W programie koncertu znajdą się najbardziej lubiane polskie kolędy w  przepięknych aranżacjach. Gwiazdy zaśpiewają je z towarzyszeniem chóru i orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu, a na koniec wspólnie ze wszystkimi uczestnikami.

Koncert odbędzie się w Sanktuarium św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu (kościół karmelitów) o godz. 19.00. Specjalna pula biletów jest dostępna w sprzedaży na stronie www.teatr-muzyczny.poznan.pl oraz na Bilety24.pl. Emisja koncertu zaplanowana jest na 25 grudnia (I część) oraz 26 grudnia (II część) o godz. 19 na antenie Programu Drugiego TVP. W trakcie transmisji planowane jest wsparcie działań Caritas  poprzez zbiórkę SMS-ową.

Na koncert zapraszają Caritas Poznań, Miasto Poznań, Telewizja Polska Oddział w Poznaniu, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Agencja Prestige MJM, ENEA S.A. oraz Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO.

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*