Formularz, praca pisemna, rozmowa

Studia w Collegium Invisibile to niepowtarzalna okazja do rozwoju naukowego dla studentów wszystkich kierunków, zarówno humanistyczno-społecznych, jak i ścisłych i medycznych.

Oferujemy możliwość rozwijania kompetencji naukowych oraz warsztatu badawczego. Członkowie Stowarzyszenia Collegium Invisibile uczestniczą w obozach naukowych, prowadzą zajęcia dla uzdolnionej młodzieży licealnej i współtworzą dynamiczne młode środowisko akademickie. Studia w Collegium Invisibile trwają od trzech do siedmiu lat, a dokładne zasady studiowania określa Regulamin Studiów dostępny na stronie Stowarzyszenia.

Kto może zostać członkiem Stowarzyszenia?  Studenci uczelni  będący w chwili składania aplikacji na II–III roku studiów pierwszego stopnia, I–II roku studiów drugiego stopnia lub II–VI roku studiów jednolitych.

Na czym polega rekrutacja? Rekrutacja do Collegium Invisibile składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego etapu rekrutacji ocenie podlegają nadesłane przez kandydata formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości do ok. 3500 słów; po polsku lub angielsku, ewentualnie w innym języku po konsultacji ze Stowarzyszeniem). Drugi etap stanowi rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca predyspozycje i motywację kandydatów do studiowania w Collegium.

Szczegóły na stronie: www.ci.edu.pl/rekrutacja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*