„Tu i teraz” w Przeźmierowie

Kabaret Smile to skecze obyczajowe, oparte na charakterystycznych postaciach (Bożena i Merlin na przykład) i absurdach życia codziennego. Tworzą go: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel.

„Tu i Teraz” jest wynikiem wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Smile.

Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu. Widz dzięki temu ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą! Sprawdź sam, jak działa na ciebie Smile – bądź „Tu i teraz”! (Za informatorem „TarNowa Kultura”, nr 2 (168) luty 2020)

„Tu i teraz” Kabaret Smile. Centrum Kultury Przeźmierowo, 8.02.2020, godz. 16.

Bilety: 59 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Fot. http://kabaretsmile.pl/wp-content/uploads/2018/01/foto-Kabaret-SMILE-tsndk.jpg

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*