Kibice stworzą tło z kartoniady

Runda wiosenna Lotto Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w niedzielę o godzinie 13 na placu Wolności „Pierwszy gwizdek”,  w którym udział wezmą kibice Lecha, a także pierwsza jego drużyna.

Tydzień przez rozpoczęciem ligowych zmagań, kibice Kolejorza wspólnie z pierwszą drużyną,  zainaugurują rundę wiosenną. Z tej okazji przygotowane zostały atrakcje dla wszystkich obecnych tam fanów. Wykonane zostanie zdjęcie, na którym znajdą się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także fani zespołu, którzy stworzą „żywe tło” z niebiesko-białej kartoniady.

– Chcemy, aby każdy kibic Kolejorza poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd wydarzenie „Pierwszy gwizdek”, które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu reklamy i promocji. – Dodatkowo razem z zawodnikami i kibicami Lecha chcemy zainaugurować nową rundę symbolicznym gwizdkiem, który  – oczywiście – nie tylko kojarzy się z rozpoczęciem przez sędziego meczu, ale także nawiązuje do kolejowych tradycji klubu . „Pierwszy gwizdek” będzie świetnym momentem dla wszystkich kibiców, aby porozmawiać z zawodnikami Lecha Poznań. Zwłaszcza z tymi, którzy do naszej drużyny dołączyli w trakcie zimowego okienka transferowego.

Fot. Wiesław Nosal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*