Kilka sesji i dwa panele

Zbliża się II Dzień Jakości Kształcenia UAM organizowany pod hasłem „Uniwersytet dobrych praktyk. Przez współpracę i projekty do lepszego kształcenia”. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2017 w Collegium Historicum na Morasku, w godzinach 9.00 – 15.30.

Zapraszamy do Auli im. Profesora Gerarda Labudy na sesje prezentacji ustnych, dwie sesje prezentacji posterowych i dwa panele dyskusyjne. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane zgłoszenia prezentacji i plakatów. Szczegółowy program znajduje się pod linkiem: http://brjk.amu.edu.pl/wydarzenia-i-aktualnoci/content-brjk/343283-ii-dzien-jakosci-ksztalcenia-uam-6.12.2017

II Dzień Jakości Kształcenia ma charakter otwarty dla całej społeczności akademickiej UAM. Będzie to wyjątkowa okazja do szerokiej wymiany doświadczeń edukacyjnych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów naszej uczelni.

Fot. Andrzej Piechocki