Koniec języka za przewodnika

Już po raz ósmy Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje „Karierę na Językach” czyli targi pracy dla lingwistów. Kiedy? 15 maja 2019 w godzinach 11- 15 na wydziałach Neofilologii i Anglistyki.

Targi kierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów poznańskich szkół wyższych, którzy znają różnorodne języki obce na poziomie co najmniej B2. Uczestnictwo w nich może być niepowtarzalną okazją do rozpoczęcia kariery zawodowej. Osoby chcące podnieść swoje kompetencje językowe oraz ci, którzy wiążą swoją przyszłość z umiejętnościami lingwistycznymi, to grupa docelowa organizatorów.

W targach wezmą również udział pracodawcy różnych branż poszukujący pracowników znających języki obce co najmniej na poziomie B2. Zapowiedziany jest udział  25 wystawców oferujących zarówno pracę stałą, jak i możliwość odbycia stażu lub praktyk. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z porad specjalistów związanych z pracą za granicą oraz wzięcia udziału w szkoleniach podnoszenia kompetencji nie tylko językowych. Zapisy na szkolenia pod adresem: https://tinyurl.com/KnJ2019-zapisy

Tagi: kariera, język, szkolenie, targi